Interiérové dveře nejvyšší kvality

Interiérové dveře jsou jedním z dominantních prvků interiéru a možnost sladit je s okolním nábytkem je obrovský benefit, který si u nás lze dopřát. Můžete objednávat dveře všech barev RAL, a to v lakování 100% vysoký lesk nebo hluboký mat, či také v mnoha přírodních dekorech dýh v různých odstínech moření, od světlého provedení až po moření v odstínu antracit.

Dokonalost dveří HANÁK spočívá především v detailech. Naše dveře jsou svou unikátní vnitřní konstrukcí a dveřním pláštěm o minimální tloušťce 6mm  nedostižné ve všech parametrech. I proto si můžeme s klidem dovolit vyrábět dveře až do výšky 3 metrů a přizpůsobovat je tak vašim potřebám. Velký důraz také klademe na kování dveří, které zde hraje velmi důležitou roli.

Naše dveře se dělí do dvou základních kategorií, a to na dveře PREMIUM a dveře LITE. Hlavní rozdíl spočívá v designu zárubní dveří. Dveře LITE mají zárubeň v precizním a minimalistickém designu. Dveřní zárubeň řady PREMIUM je vrcholem elegance a luxusu.  Jejich jemně zkosený design jistě ocení milovníci dokonalosti a jedinečného stylu.

U nás si zkrátka díky široké nabídce můžete vyladit vše do exkluzivního designu v prvotřídní kvalitě.

Pro kompletní nabídku navštivte:
www.hanak-hodonin.cz/produkty/interierove-dvere

Zpět na aktuality