Kolekce

Novinky 2019/2020

V naší aktuální kolekci plníme přání našich klientů a zároveň udáváme trendy, které nesou rukopis značky HANÁK. Přemýšlíme o budoucnosti, nadčasovosti a naši moderní výrobu doplňujeme o nové technologie. Vše se zaměřením na jediné – našeho zákazníka.

Zobrazit

Přírodní dýhy

Přinášíme vám exkluzivní nabídku kvalitních dýh, které budou nejvíce slušet vašemu nábytku. Navíc jsou všechny dýhované povrchy kompaktně uzavřeny unikátním nano lakem.

Zobrazit

Laky

Špičkové lakované povrchy jsou naší doménou. Podrobujeme je pravidelně těm nejnáročnějším testům a získáváme nejlepší možné výsledky v hodnoceních kvality.

Zobrazit

Lamina

Výběru materiálů věnujeme hodně pozornosti a jejich následnému zpracování dvojnásob. Všechny nábytkové dílce olepujeme patentovanou technologií SLIM-LINE, která zabraňuje vniknutí vody a vodní páry do nábytku.

Zobrazit

Pracovní desky

Pro naše kuchyně doporučujeme ty nejlepší pracovní desky, které svým designem a kvalitou plně odpovídají našim výrobkům.

Zobrazit

Korpusy

Vyrábíme pevné korpusy, které jsou strojově klíženy na robotické lince. Díky velkému počtu spojů odolají vysokému zatížení.

Zobrazit

Profily

V nabídce máme profily dveří, které jsou moderní, klasické ale i designové. Nadčasový vzhled a kvalitní zpracování zaručují spokojenost s nábytkem po generace.

Zobrazit

Zpět na Proč HANÁK