Jak pracujeme

U nás si můžete přát doslova cokoliv. Náš individuální přístup ke každému klientovi ve spojení se zakázkovou výrobou nábytku dělají z každého bytu či domu originál.

Vždy pro Vás vytváříme interiér tak, aby byl komplexní a funkční jako jeden celek. Filozofií značky HANÁK je „Jeden domov – jedna značka“. Vidíme kuchyni, jídelnu, obývací pokoj, jídelnu, ložnici, šatnu, předsíň a třeba i dětský pokoj jako jeden celek, určený k pohodlnému, praktickému a krásnému bydlení. Interiér na míru, přesně podle vašich požadavků, je správná volba, kde ve výsledku vytvoříte nejen harmonický celek, ale mnohdy ještě výrazně ušetříte. Proto vytváříme jednotný nebo sjednocující design kuchyňské linky, obývacího pokoje, šatny, skříní, ložnic a v neposlední řadě i interiérových dveří.

Naši bytoví designéři se postarají o to, aby každý detail v rámci celku dokonale ladil. Nenavrhujeme kuchyně, ke kterým si musíte dokupovat stůl, stejně jako nevyrábíme obývací pokoje, ke kterým pracně sháníte kuchyni. Vše nechte na nás, u nás to jde. Vždy se snažíme spojit Vaše očekávání, vkus a nejvhodnější možnosti s nejlepší možnou cenou.

Interiér kuchyně, obývacího pokoje, jídelny, nebo rovnou celého domu navrhneme společně s Vámi, dle Vašich představ tak, aby uspokojila Vaše potřeby a priority. Komplexně navržený interiér nebo jen kuchyně na míru musí vždy splňovat materiálové, dispoziční a ergonomické požadavky. Použití vhodných a kvalitních materiálů je pro nás prioritní.

Idea

Každá dobrá myšlenka vznikla nad prázdným listem papíru. Naši architekti do návrhu promítnou své zkušenosti s ergonomií a optimálním využitím každého místa. Pomohou vám také s aktuálními trendy v oblasti designu nebo třeba s využitím nejmodernějších spotřebičů, které vám zpříjemní život. Přenesou tak vaše přání do reálné podoby.

Vizualizace

Pracujeme s nejlepším vizualizačním programem, který vám nabídne reálný pohled na váš budoucí interiér, a to včetně cenové nabídky. Program obsahuje rozsáhlé knihovny s více než 11500 prvky, ze kterých lze vytvořit libovolné sestavy. Zkušení architekti vám mohou vytvořit návrh interiéru v různých materiálech nebo barvách a to včetně cenové kalkulace. To, co si od nás odnesete, bude důvěra v profesionalitu a jistotu správného řešení

Realizace

Naši profesionální montážníci patří ke špičce ve svém oboru. Montáž u vás doma probíhá rychle díky strojově klíženým modulům dle přiložených plánů.

Jak taková vizualizace interiéru vypadá?