Profil společnosti

kuchyne_comfort_hanak-

HANÁK ATELIER, s.r.o.

V oboru pracujeme více než 25 let. Díky získaným zkušenostem vám poskytneme kvalifikované poradenství. Zpracujeme nejen individuální návrh, ale i dokumentaci pro elektroinstalaci, stavební výkresy pro úpravu interiéru, sádrokartony, navrhneme vhodné a designové osvětlení interiéru. V počítačovém návrhu zobrazíme celý interiér a doladíme podlahy, tapety, doplňky apod. Rádi vyhovíme všem individuálním požadavkům.

Zákazníkovi dodáváme kuchyně i ostatní nábytek ve vysoké kvalitě, přičemž důraz je kladen i na funkčnost. Abychom toho dosáhli, spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli v oboru.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 25letou tradicí, za níž stojí už 3 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje moderní nábytek v dřevodekorech a jednostranném laku.